Vi som arbetar i butiken

Vi är ett glatt gäng kakelspecialister som arbetar i butiken. Vi finns här för att hjälpa dig att välja kakel och badrumsinredning. Tveka inte att kontakta oss, klicka på respektive namn för att få fram kontaktinfo. 

Visa plattor +

Sallie Barrie

Sallie Barrie

Ekonomichef

Telefon: 08-686 93 53
Fax: 08-686 01 68
E-post: sallie.barrie@kakelspecialisten.se

Anja Martin

Anja Martin

Telefon: 08-686 93 57
Fax:
E-post: anja.martin@kakelspecialisten.se

Eva Sundblom

Eva Sundblom

Telefon: 08-686 93 50
Fax: 08-686 01 68
E-post: es@kakelspecialisten.se

Pernilla Svärd

Pernilla Svärd

Telefon: 08-686 93 51
Fax: 08-686 01 68
E-post: pernilla@kakelspecialisten.se

Gunilla Eriksson

Gunilla Eriksson

Marknadschef

Telefon: 08-686 00 31
Fax: 08-686 01 68
E-post: ge@kakelspecialisten.se

Johan Hallgren

Johan Hallgren

Telefon: 08-686 93 34
Fax: 08-686 01 68
E-post: jh@kakelspecialisten.se

Ronny Johansson

Ronny Johansson

Telefon: 08-686 93 10
Fax: 08-686 93 91
E-post: rj@kakelspecialisten.se

Mattias Pallard

Mattias Pallard

Technical counseling manager

Telefon: 08-686 93 40
Fax: 08-686 01 68
E-post: mp@kakelspecialisten.se

Stefan Wodsten

Stefan Wodsten

Technical project manager

Telefon: 08-686 93 31
Fax: 08-686 01 68
E-post: sw@kakelspecialisten.se

Ralf Jerad

Ralf Jerad

Affärsutvecklare och ansvarig för projektavdelningen

Telefon: 08-686 93 07
Fax: 08-686 01 68
E-post: ralf.jerad@kakelspecialisten.se

Martin Wreile

Martin Wreile

Inköpschef

Telefon: 08-686 93 05
Fax: 08-686 01 68
E-post: mw@kakelspecialisten.se

Patrik Holmberg

Patrik Holmberg

Inköpsansvarig Badrumsinredning/accessoarer

Telefon: 08-686 93 12
Fax: 08-686 93 91
E-post: ph@kakelspecialisten.se

Mathias Thorhard

Mathias Thorhard

Telefon: 08-686 93 38
Fax: 08-686 01 68
E-post: mt@kakelspecialisten.se

Stefan Andersson

Stefan Andersson

Telefon: 08-686 93 04
Fax: 08-686 01 68
E-post: sa@kakelspecialisten.se

Anders Jacobsson

Anders Jacobsson

Sjukskriven

Telefon: 08-686 93 03
Fax: 08-686 01 68
E-post: aj@kakelspecialisten.se

Magnus Hjortlinger

Magnus Hjortlinger

Butikschef

Telefon: 08-686 93 14
Fax:
E-post: magnus.hjortlinger@kakelspecialisten.se

Mats Lind

Mats Lind

Plattsättare

Telefon: 08-686 93 56
Fax:
E-post: mats.lind@kakelspecialisten.se

Hampus Grahn

Hampus Grahn

Telefon: 08-686 93 89
Fax:
E-post: hampus.grahn@kakelspecialisten.se

Jeanette Lindgren

Jeanette Lindgren

Telefon: 08-686 93 25
Fax: 08-686 93 91
E-post: jl3@kakelspecialisten.se

Jennie Odhlin

Jennie Odhlin

Föräldraledig

Telefon: 08-686 93 26
Fax: 08-686 93 91
E-post: jo@kakelspecialisten.se

Jens Odhlin

Jens Odhlin

Telefon: 08-686 93 20
Fax: 08-686 93 91
E-post: jens.odhlin@kakelspecialisten.se

Jessica Wahlström

Jessica Wahlström

Telefon: 08-686 93 24
Fax:
E-post: jessica.wahlstrom@kakelspecialisten.se

Kristoffer Hjorter

Kristoffer Hjorter

Telefon: 08-686 93 86
Fax:
E-post: kristoffer.hjorter@kakelspecialisten.se

Liliana Labbé

Liliana Labbé

Telefon: 08-686 93 19
Fax:
E-post: liliana.labbe@kakelspecialisten.se

Linus Gyllemalm

Linus Gyllemalm

Telefon: 08-686 93 87
Fax:
E-post: linus.gyllenmalm@kakelspecialisten.se

Mari Moberg

Mari Moberg

Telefon: 08-686 93 23
Fax:
E-post: mari.moberg@kakelspecialisten.se

Robert Steen

Robert Steen

Telefon: 08-686 93 83
Fax:
E-post: rs@kakelspecialisten.se

Stefan  Ahrenberg

Stefan Ahrenberg

Telefon: 08-686 93 22
Fax: 08-686 93 91
E-post: sa3@kakelspecialisten.se

Tommy Jönsson

Tommy Jönsson

Telefon: 08-686 93 13
Fax: 08-686 93 91
E-post: tj@kakelspecialisten.se

Mia Wassberg

Mia Wassberg

Creative director manager

Telefon: 08-686 93 15
Fax: 08-686 93 89
E-post: mia@kakelspecialisten.se

Nicklas Arell

Nicklas Arell

Telefon: 08-686 93 49
Fax:
E-post: na@kakelspecialisten.se

Tomas Eriksson

Tomas Eriksson

Ceramic coordinator manager

Telefon: 08-686 93 01
Fax: 08-686 93 89
E-post: te@kakelspecialisten.se

Tommy Hallestrand

Tommy Hallestrand

Ceramic project manager

Telefon: 08-686 93 30
Fax: 08-686 93 89
E-post: tommy.hallestrand@kakelspecialisten.se

Åke Fogelkvist

Åke Fogelkvist

Lagerchef

Telefon: 08-686 93 42
Fax: 08-686 93 94
E-post: af@kakelspecialisten.se

Glen Vikström

Glen Vikström

Telefon: 08-686 93 46
Fax: 08-686 93 94
E-post: gv@kakelspecialisten.se

Daniel Conde

Daniel Conde

Telefon: 08-686 93 37
Fax: 08-686 93 94
E-post: dc@kakelspecialisten.se

Jesper Mesilane

Jesper Mesilane

Telefon: 08-686 93 41
Fax:
E-post: jesper.mesilane@kakelspecialisten.se

Leo Lindgren

Leo Lindgren

Telefon: 08- 686 93 67
Fax:
E-post: leo.lindgren@kakelspecialisten.se

Oskar Rainergren

Oskar Rainergren

Telefon: 08-686 93 71
Fax:
E-post: oskar.rainergren@kakelspecialisten.se

Simon Werner

Simon Werner

Telefon: 8-686 93 78
Fax:
E-post: simon.werner@kakelspecialisten.se

Anton Åhman

Anton Åhman

Telefon: 08-686 93 76
Fax:
E-post: anton.ahman@kakelspecialisten.se

Christer Berg

Christer Berg

Telefon: 08-686 93 36
Fax: 08-686 93 94
E-post: cb@kakelspecialisten.se

Christer Sjöström Nöjd

Christer Sjöström Nöjd

Telefon: 08-686 93 45
Fax: 08-686 93 92
E-post: cn@kakelspecialisten.se

Peter Hansson-Silva

Peter Hansson-Silva

Telefon: 08-686 93 79
Fax:
E-post: peter.hansson-silva@kakelspecialisten.se

Pierre Bäckvall

Pierre Bäckvall

Telefon: 08-686 93 47
Fax: 08-686 93 92
E-post: pb@kakelspecialisten.se

Per Ridderstråle

Per Ridderstråle

Telefon: 08-686 93 16
Fax:
E-post: pr@kakelspecialisten

Eric Holmblad

Eric Holmblad

Telefon: 08-686 93 08
Fax:
E-post: eric.holmblad@kkakelspecialisten.se

Jon Sundelöv

Jon Sundelöv

Telefon: 08-686 93 39
Fax:
E-post: jon.sundelov@kakelspecialisten.se

Mattias Wickström

Mattias Wickström

Telefon: 08-686 93 18
Fax:
E-post: mattias.wickstrom@kakelspecialisten.se

Jesper Östlund

Jesper Östlund

Telefon: 08-686 93 72
Fax:
E-post: jesper.ostlund@kakelspecialisten.se